TYNKOLIT-SA

Wodny środek gruntujący pod tynki silikatowe

• światłoodporny
• stosowanie 5-25°
• mrozoodporny
• wodoodporny
• ekologiczny
• gotowy do stosowania

Karta techniczna (pdf)

¦rodek gruntujący pod tynki silikatowe (krzemianowe) produkowany na bazie szkła wodnego potasowego z dodatkiem dyspersji akrylowej. Nie zawiera rozpuszczalnika. Ogranicza i wyrównuje chłonność podłoża nie zmniejszając jego paroprzepuszczalności. Ułatwia wykonywanie wypraw tynkarskich i zwiększa ich przyczepność do podłoża. Barwiony pod kolor masy tynkarskiej wyrównuje kolorystykę tynków drapanych.

¦rodek przeznaczony jest do ostatecznego przygotowania powierzchni przed nanoszeniem tynków silikatowych. Wiąże powierzchnie pylące, reguluje chłonność podłoży i zmniejsza zużycie masy tynkarskiej.

Nadaje się do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. ¦rodka nie należy stosować na podłoża organiczne, np. na powłoki z farb dyspersyjnych (emulsyjnych), drewno i materiały drewnopochodne ze względu na trawiące działanie nieutwardzanego szkła wodnego.

« powrót

Firma JACK-BUD współpracuje z wieloma renomowanymi firmami z dziedziny budowlanej, zarówno na terenie Polski jak i z zagranicy. Jednak nie poprzestajemy i nadal dążymy do coraz większego i doskonalszego rozwoju naszej firmy,co za tym idzie jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi klientami, wykonawcami i producen- tami.

Jackbud oferuje Państwu w konkurencyjnych cenach docieplenia domów i mieszkań.
Jackbud to własna mieszalnia farb, a także mieszalnia tynków.
Bogata oferta produktów Kreisel. Zapraszamy!

licznik odwiedzin:
Darmowy licznik odwiedzin

JACK-BUD
ul. Zdunowo 38, 09-142 Załuski,
Tel: 793 962 599