Zobacz ofertę firmy KREISEL »Zobacz ofertę firmy ADEXBUD »Mieszalnia farb i tynków

Aby móc bardziej elastycznie odpowiadać na potrzeby naszych klientów otworzyliśmy własną mieszalnię farb i tynków zewnętrznych.

Zapewnia to Państwu wiele korzyści:

  • skrócenie czasu oczekiwania na zamówienie materiału o wybranym kolorze (wydanie "od ręki"),
  • kontynuacja koloru (gdy zabraknie tynku lub farby - umieszamy go dokładnie w tym samym kolorze, który został wybrany wcześniej) co w konsekwencji daje:
  • możliwość zamawiania mniejszej partii materiału i natychmiastowego dokupienia go z tymi samymi parametrami (nie ma ryzyka, że zostanie niezużyty),
  • możliwość barwienia według indywidualnej receptury,

Hurtownia materiałów dociepleniowych

Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną wszelkich materiałów związanych z wykonywaniem dociepleń oraz wykańczaniem elewacji. Dzięki starannej selekcji producentów, których towary oferujemy znajdą je Państwo u nas po wyjątkowo atrakcyjnych cenach; z drugiej strony nie oferujemy produktów o niedostatecznej jakości. W naszej ofercie posiadamy również produkty renomowanych firm o długoletniej tradycji w branży.


Kogo zapraszamy do zakupów?

Z zakupów w naszej hurtowni korzystają nie tylko firmy, ale również osoby prywatne? Dla wszystkich przygotowano atrakcyjną ofertę.

Co można u nas dostać?

Oferujemy następujące kategorie produktów:

Wszystkie elementy systemu dociepleń i wykańczania elewacji: styropian, wełna mineralna, kołki, siatka, narożniki, listwy, kleje, tynki strukturalne, farby zewnętrzne oraz: farby wewnętrzne, pace, tarki, miary , kołki rozporowe, folie, taśmy, rękawice, pędzle, wałki, pianki izolacyjne, panele PCV, parapety zewnętrzne i wiele innych

Posiadamy mieszalnie tynków mozaikowych w bardzo dużej gamie kolorów.

Godziny otwarcia:

Od poniedziałku do piątku: 8.00 - 17.00
W soboty: 8.00 - 14.00

Serdecznie zapraszamy!

Firma JACK-BUD współpracuje z wieloma renomowanymi firmami z dziedziny budowlanej, zarówno na terenie Polski jak i z zagranicy. Jednak nie poprzestajemy i nadal dążymy do coraz większego i doskonalszego rozwoju naszej firmy,co za tym idzie jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi klientami, wykonawcami i producen- tami.

Jackbud oferuje Państwu w konkurencyjnych cenach docieplenia domów i mieszkań.
Jackbud to własna mieszalnia farb, a także mieszalnia tynków.
Bogata oferta produktów Kreisel. Zapraszamy!

licznik odwiedzin:
Darmowy licznik odwiedzin

JACK-BUD
ul. Zdunowo 38, 09-142 Załuski,
Tel: 793 962 599