Firma JACK-BUD posiada 16 lat doświadczenia w usługach ocieplania budynków. Od samego początku naszej działalności kładliśmy nacisk na jakość wykonywanych usług i materiałów. W obecnych czasach, gdy na rynku dociepleń coraz trudniej znaleźć profesjonalnych wykonawców, takie podejście procentuje bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego niezależnie od nastrojów w branży budowlanej grono zadowolonych klientów firmy JACK-BUD stale się powiększa. Od 2000 roku świadczymy usługi na terenie Warszawy i okolic.

Aby móc bardziej elastycznie odpowiadać na potrzeby naszych klientów otworzyliśmy własne mieszalnie farb i tynków zewnętrznych. Dzięki temu możemy przygotowywać farby idealnie dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów.

Rosnące zainteresowanie usługami naszej firmy stanowi siłę napędową naszego dynamicznego rozwoju. Od początku działalności pracujemy w tym samym składzie. Dzięki temu tworzymy doświadczony i zgrany zespół, który może świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dbamy przede wszystkim o satysfakcję naszych klientów, dokładamy wszelkich starań, aby wykonane przez nas docieplenia były precyzyjne i trwałe. Posiadamy wielu zadowolonych klientów, którzy od wielu lat cieszą się wysokiej jakości dociepleniami swoich domów.

Prowadzimy własne hurtownie materiałów dociepleniowych oraz mieszalnie farb i tynków. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować bardziej korzystne ceny na materiały dociepleniowe. Pozwala nam to również elastycznie dopasować się do potrzeb klienta (np. zapewnienie kontynuacji koloru w przypadku zakupu materiału etapami). Dysponujemy własną bazą transportową oraz profesjonalnym, nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu nasza praca może przebiegać jeszcze sprawniej, a wykonane przez nas docieplenia są najwyższej jakości, dzięki czemu są one bardzo trwałe i odporne na wszelkie uszkodzenia i szkodliwe czynniki.

Nasz doświadczony zespół oraz nowoczesny sprzęt, którym dysponujemy powodują, że możemy zaoferować Państwu zarówno usługi, jak i materiały dociepleniowe najwyższej jakości poświadczone stosowną gwarancją. Jeśli chcą Państwo cieszyć się doskonale docieplonym budynkiem, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Firma JACK-BUD współpracuje z wieloma renomowanymi firmami z dziedziny budowlanej, zarówno na terenie Polski jak i z zagranicy. Jednak nie poprzestajemy i nadal dążymy do coraz większego i doskonalszego rozwoju naszej firmy,co za tym idzie jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi klientami, wykonawcami i producen- tami.

Jackbud oferuje Państwu w konkurencyjnych cenach docieplenia domów i mieszkań.
Jackbud to własna mieszalnia farb, a także mieszalnia tynków.
Bogata oferta produktów Kreisel. Zapraszamy!

licznik odwiedzin:
Darmowy licznik odwiedzin

JACK-BUD
ul. Zdunowo 38, 09-142 Załuski,
Tel: 793 962 599