GRUNTOLIT

¦rodek gruntujący i dodatek do zapraw, bezrozpuszczalnikowy

• światłoodporny
• stosowanie 5-25°
• mrozoodporny
• wodoodporny
• ekologiczny
• gotowy do stosowania

Karta techniczna (pdf)

Aktywny środek gruntujący do wykonywania warstw szczepnych oraz dodatek ulepszający do mineralnych zapraw budowlanych, produkowany na bazie dyspersji akrylowej.

Ułatwia nanoszenie zapraw. Zwiększa ich przyczepność do podłoży i podnosi wytrzymałość na ścinanie, a także poprawia urabialność oraz zwiększa wytrzymałość zapraw na ściskanie i na zginanie. Nie zawiera rozpuszczalnika.

Dzięki zdolności zatrzymywania wody zarobowej zmniejsza możliwość powstawania w zaprawie zarysowań. Nie działa korodująco na zbrojenie stalowe. GRUNTOLIT można używać wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Nadaje się do nanoszenia na jastrychy, tynki, chłonne betony, mury z cegieł ceramicznych itp. Wykorzystywany jest przy układaniu jastrychów cementowych i anhydrytowych, mas samopoziomujących się, zapraw szpachlowo-renowacyjnych i innych.

« powrót

Firma JACK-BUD współpracuje z wieloma renomowanymi firmami z dziedziny budowlanej, zarówno na terenie Polski jak i z zagranicy. Jednak nie poprzestajemy i nadal dążymy do coraz większego i doskonalszego rozwoju naszej firmy,co za tym idzie jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi klientami, wykonawcami i producen- tami.

Jackbud oferuje Państwu w konkurencyjnych cenach docieplenia domów i mieszkań.
Jackbud to własna mieszalnia farb, a także mieszalnia tynków.
Bogata oferta produktów Kreisel. Zapraszamy!

licznik odwiedzin:
Darmowy licznik odwiedzin

JACK-BUD
ul. Zdunowo 38, 09-142 Załuski,
Tel: 793 962 599