AKRYTYNK

Tynk akrylowy

• światłoodporny
• stosowanie 5-25°
• mrozoodporny
• wodoodporny
• ekologiczny
• gotowy do użycia

Karta techniczna (pdf)

Gotowa do stosowania masa tynkarska produkowana na bazie wodnej dyspersji żywicy akrylowej, z wypełniaczami mineralnymi, domieszkami modyfikującymi i pigmentami. Dobrze urabialna, do nakładania cienkowarstwowego. Po stwardnieniu wodo- i mrozoodporna.

Charakteryzuje się dużą przyczepnością i elastycznością, trwałością zabarwienia, wysoką odpornością na uderzenia, szorowanie oraz wpływ czynników atmosferycznych.

Masa przeznaczona jest do ręcznego wykonywania dekoracyjnych, pocienionych wypraw tynkarskich na podłożach betonowych, mineralnych tynkach podkładowych oraz w systemie dociepleń TURBO-S.

AKRYTYNK nadaje się do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. W zależności od zawartości wypełniaczy mineralnych możliwe jest uzyskanie faktur drapanych (kornikowej, rowkowej, rozproszonej) lub faktury ziarnistej (baranka). Grubość ziarna 1,5 - 2 - 3 mm.

UWAGA! Nie stosować tynku akrylowego w przypadku ocieplania ścian przy użyciu płyt twardych z wełny mineralnej.

« powrót

Firma JACK-BUD współpracuje z wieloma renomowanymi firmami z dziedziny budowlanej, zarówno na terenie Polski jak i z zagranicy. Jednak nie poprzestajemy i nadal dążymy do coraz większego i doskonalszego rozwoju naszej firmy,co za tym idzie jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi klientami, wykonawcami i producen- tami.

Jackbud oferuje Państwu w konkurencyjnych cenach docieplenia domów i mieszkań.
Jackbud to własna mieszalnia farb, a także mieszalnia tynków.
Bogata oferta produktów Kreisel. Zapraszamy!

licznik odwiedzin:
Darmowy licznik odwiedzin

JACK-BUD
ul. Zdunowo 38, 09-142 Załuski,
Tel: 793 962 599