TYNKOLIT-T

Wodny Środek gruntujący pod tynki

• Światłoodporny
• stosowanie 5-25°
• mrozoodporny
• wodoodporny
• ekologiczny
• gotowy do stosowania

Karta techniczna (pdf)

¦rodek gruntujący pod tynki mineralne, akrylowe i mozaikowe, produkowany na bazie dyspersji akrylowej. Ogranicza i wyrównuje chłonność podłoża, nie zmniejszając jego paroprzepuszczalności. Nie zawiera rozpuszczalnika.

Ułatwia wykonywanie wypraw tynkarskich i zwiększa ich przyczepność do podłoża. Barwiony pod kolor masy tynkarskiej, dopasowuje kolor podłoża do tonacji kolorystycznej tynku. Odporny na działanie czynników atmosferycznych.

¦rodek przeznaczony jest do ostatecznego przygotowania powierzchni przed nanoszeniem tynków mineralnych, akrylowych i mozaikowych firmy KREISEL. Reguluje chłonność podłoży i zmniejsza zużycie masy tynkarskiej. Nadaje się do stosowania na wszelkich podłożach budowlanych na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

« powrót

Firma JACK-BUD współpracuje z wieloma renomowanymi firmami z dziedziny budowlanej, zarówno na terenie Polski jak i z zagranicy. Jednak nie poprzestajemy i nadal dążymy do coraz większego i doskonalszego rozwoju naszej firmy,co za tym idzie jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi klientami, wykonawcami i producen- tami.

Jackbud oferuje Państwu w konkurencyjnych cenach docieplenia domów i mieszkań.
Jackbud to własna mieszalnia farb, a także mieszalnia tynków.
Bogata oferta produktów Kreisel. Zapraszamy!

licznik odwiedzin:
Darmowy licznik odwiedzin

JACK-BUD
ul. Zdunowo 38, 09-142 Załuski,
Tel: 793 962 599