TYNKOLIT-SISI

Środek gruntujący pod tynki silikatowo-silikonowe

• Światłoodporny
• stosowanie 5-25°
• mrozoodporny
• wodoodporny
• ekologiczny
• gotowy do stosowania

Karta techniczna (pdf)

Idealny mrozoodporny środek do gruntowania podłoży pod tynki silikatowo-silikonowe (SISITYNK). Wyprodukowany na bazie wyselekcjonowanej wodnej dyspersji silikonowej, akrylowej i wodnego szkła potasowego.

Redukuje przyjmowanie wody przez system zachowując jednocześnie dużą paroprzepuszczalnść. Ułatwia wykonanie wyprawy tynkarskiej poprawiając przyczepność tynku do podłoża. ¦rodek dostępny w kolorze masy tynkarskiej.

Przeznaczony jest do stosowania na wszelkich podłożach budowlanych. Warunkiem jego użycia jest staranne oczyszczenie i pozbawienie podłoża wszelkich substancji mogących osłabić przyczepność (kurzu, smarów, środków antyadhezyjnych, resztek farb, pleśni, glonów, mchów, wolne od rys i wykwitów solnych).

Podłoża silnie nasiąkliwe przed naniesieniem preparatu TYNKOLIT-SISI należy zagruntować środkiem gruntującym GRUNTOLIT-SO.

TYNKOLIT-SISI wchodzi w skład systemu TURBO-SISI i TURBO-WSISI gdzie stosowany jest na STYRLEP lub STYRLEP-W.

« powrót

Firma JACK-BUD współpracuje z wieloma renomowanymi firmami z dziedziny budowlanej, zarówno na terenie Polski jak i z zagranicy. Jednak nie poprzestajemy i nadal dążymy do coraz większego i doskonalszego rozwoju naszej firmy,co za tym idzie jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi klientami, wykonawcami i producen- tami.

Jackbud oferuje Państwu w konkurencyjnych cenach docieplenia domów i mieszkań.
Jackbud to własna mieszalnia farb, a także mieszalnia tynków.
Bogata oferta produktów Kreisel. Zapraszamy!

licznik odwiedzin:
Darmowy licznik odwiedzin

JACK-BUD
ul. Zdunowo 38, 09-142 Załuski,
Tel: 793 962 599