GRUNTOLIT-SO

Wodny środek gruntujący pod farby silikonowe

• światłoodporny
• stosowanie 5-25°
• mrozoodporny
• wodoodporny
• ekologiczny
• gotowy do stosowania

Karta techniczna (pdf)

¦rodek gruntujący pod farby silikonowe produkowany na bazie emulsji silikonowej. Ogranicza i wyrównuje chłonność podłoża nie zmniejszając jego paroprzepuszczalności. Nie zawiera rozpuszczalnika. Po wyschnięciu bezbarwny. Ułatwia wykonywanie powłok malarskich i zwiększa ich przyczepność do podłoża.

¦rodek przeznaczony do gruntowania podłoży przed nakładaniem farb silikonowych. Stosowany przede wszystkim do gruntowania podłoży silnie albo nierównomiernie nasiąkliwych, podłoży pylących o dostatecznej nośności. Nadaje się do nanoszenia na betony, chłonne mury, jastrychy cementowe, tynki na spoiwach cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, płyt gipsowo-kartonowych itp. Zmniejsza zużycie farby.

Nadaje się do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Służy do rozcieńczania farby silikonowej.

« powrót

Firma JACK-BUD współpracuje z wieloma renomowanymi firmami z dziedziny budowlanej, zarówno na terenie Polski jak i z zagranicy. Jednak nie poprzestajemy i nadal dążymy do coraz większego i doskonalszego rozwoju naszej firmy,co za tym idzie jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi klientami, wykonawcami i producen- tami.

Jackbud oferuje Państwu w konkurencyjnych cenach docieplenia domów i mieszkań.
Jackbud to własna mieszalnia farb, a także mieszalnia tynków.
Bogata oferta produktów Kreisel. Zapraszamy!

licznik odwiedzin:
Darmowy licznik odwiedzin

JACK-BUD
ul. Zdunowo 38, 09-142 Załuski,
Tel: 793 962 599