GRUNTOLIT-SA

Wodny środek gruntujący pod farby silikatowe

• światłoodporny
• stosowanie 5-25°
• mrozoodporny
• wodoodporny
• ekologiczny
• gotowy do stosowania

Karta techniczna (pdf)

¦rodek gruntujący pod farbę silikatową (krzemianową) produkowany na bazie szkła wodnego potasowego. Nie zawiera rozpuszczalnika. Po wyschnięciu bezbarwny. Wzmacnia podłoże, ogranicza i wyrównuje jego chłonność, nie zmniejszając paroprzepuszczalności. Ułatwia wykonywanie powłok malarskich, zwiększa ich przyczepność do podłoża i zmniejsza użycie farby.

¦rodek przeznaczony jest do gruntowania chłonnych podłoży mineralnych, takich jak: tynki, betony i mineralne powłoki malarskie, przed nanoszeniem farby silikatowej.

Nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. ¦rodka nie należy stosować na podłoża organiczne. Służy także jako rozcieńczalnik do farby silikatowej oraz jako środek gruntujący pod przeciwwilgociowe izolacje.

« powrót

Firma JACK-BUD współpracuje z wieloma renomowanymi firmami z dziedziny budowlanej, zarówno na terenie Polski jak i z zagranicy. Jednak nie poprzestajemy i nadal dążymy do coraz większego i doskonalszego rozwoju naszej firmy,co za tym idzie jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi klientami, wykonawcami i producen- tami.

Jackbud oferuje Państwu w konkurencyjnych cenach docieplenia domów i mieszkań.
Jackbud to własna mieszalnia farb, a także mieszalnia tynków.
Bogata oferta produktów Kreisel. Zapraszamy!

licznik odwiedzin:
Darmowy licznik odwiedzin

JACK-BUD
ul. Zdunowo 38, 09-142 Załuski,
Tel: 793 962 599